Svetainių kūrimas


Norite būti matomi internete, solidžiai atrodyti prieš partnerius ir pelnyti klientų pasitikėjimą? Mes Jums padėsime! Internetinių svetainių kūrimas - mūsų stichija.

Sunku įsivaizduoti šių dienų verslą be informacijos apie jį plačiajame internete. Taigi ne veltui sakoma „Tavęs nėra internete - tavęs nėra visai“. Tai ne vizitinė kortelė - tai viena svarbiausių verslo dalių šių laikų negailestingoje rinkoje.

Mes pasirūpinsime Jūsų įvaizdžiu, sukurdami profesionalų ir unikalų dizainą, atsižvelgiant į potencialių klientų grupę. Parinksime tinkamą struktūrą, išnagrinėję kliento ir internetinės svetainės tarpusavio sąveiką. Tinklalapis atitiks svarbiausius techninius standartus. Paruošime svetainę pagal SEO (paieškos sistemų optimizavimo) reikalavimus, kad besidomintys klientai Jus rastų tokiose paieškos sistemose kaip Google, Yahoo ir k.t. Įdiegsime profesionalią, lengvai naudojamą turinio valdymo sistemą, kuria sugebėtų naudotis net vaikai. Keletas kalbų, žemėlapiai, kontaktinės formos, išsami vartotojų naršymo istorija - tai menkniekis palyginus su tuo, ką mes galime pasiūlyti ir įgyvendinti.

Pasirinkite tinkamą partnerį, kuris nuties Jums raudoną kilimą į verslo sėkmę.

Spauskite ČIA, norėdami su mumis susisiekti. Nekantriai lauksime Jūsų laiškų ir skambučių.